Smutno

22. listopadu 2009 v 13:09 |  Novinky
Pořád jsem si hrozně nejistá ve všem, co se teď okolo mě děje. Co vlastně chci? Chci být s NÍM a zároveň vím, že jestli neposlechnu rozum, který mi radí od něj co nejdřív utéct, tak toho budu litovat. Vlastně díky němu mám denně spoustu stresových situací, kdy si musím zapálit. Tři týdny jsem už nekouřila vůbec a neměla jsem ani chuť kouřit a teď si skoro každý den ve stresu musím zapálit. A to pro dítě není vůbec vhodné. Ale zároveň si neumím představit život bez něj. Asi je určeno nějaké procento lidí, kteří to ve vztahu nemají jednoduché a já k nim musím patřit. Vlastně ani ty moje předchozí vztahy nebyly jednoduché. Ale mluvit o nich nechci. Nikdy. Radši zapomenout. Na minulost radši zapomenout, hodně hluboko zahrabat a už ji nikdy nevyhrabat. Odstěhovat se z města, kde mě všichni znají a začít nový život. Takový, aby se dítě o minulosti rodičů nikdy nedozvědělo. Jak lehce se to plánuje, hůř se to uskuteční.
Jinak včera jsem viděla Sněženky a machry po 25-ti letech a i přesto, jak ten film kritika shodila, mě se líbil. Byl sice oproti původnímu prvnímu značně depresivní a smutný, hlavně ten konec mě moc rozesmutnil. Nikdy jsem si neuvědomovala, jak se asi cítí rodiče takových problémových dětí cítí. A je mi to líto... To ty moje hormony...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Maruš-Fukčarinka Maruš-Fukčarinka | Web | 21. prosince 2009 v 6:11 | Reagovat

Jů tak to není zrovna to pravé ořechové co ty nyní potřebuješ.Myslet by jsi měla na sebe a to malé.Já vím ono se to řekne ale zkus vše přehodnotit.

2 Sorbona Morna Rocco Sorbona Morna Rocco | Web | 6. ledna 2010 v 23:17 | Reagovat

Moja, veď uvidíš ako bude a podľa toho sa zariadiš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama