Silvestr 2009

2. ledna 2010 v 15:47 |  Novinky
Na Silvestra jsem měla za úkol hlídat rodičům dům i moji sestru a její mejdan. Pozvala si kupu kámošů, z těch patnácti lidí bylo nad 18 jenom mě, mému příteli, dvěma mým kamarádům a nějakému klukovi, co přijel autem. Ze začátku děti jenom seděly a koukaly na sebe, ale jakmile se začalo pít, začaly se i bavit. Já, přitel a dva mí kamarádi jsme měli svůj skoro nealko kroužek. Dovolila jsem si skleničku skvělého vína, které jsem si speciálně na tuhle akci koupila:-). Jakmile dva mí kamarádi odešli, sestra mi v podnapilém stavu oznámila, že není vhodné, abychom se bavili s jejími kamarády, takže jsme se odebrali ke mě do pokoje, na dvě hodiny si zdřímnout. Brzo mě probudila hrozná rána, jako když někdo propadne skleněnými dveřmi. Spánek skončil a nastalo hlídání dětí. Naštěstí se nic moc nestalo. Jen pár rozbitých skleniček, flaška a nos. Usedli jsme teda s přítelem do pracovny mého otce a pouštěli jsme hrůzu. Nikdo z přítomných neměl odvahu dělat moc velký bordel, když nás viděl dole. Okolo půlnoci mi už děti přestaly i vykat, příteli se vyhýbaly úplně.
O půlnoci, se skleničkou dětského šampaňského v ruce jsme se s přítelem odporně pohádali kvůli spoustě maličkostí a stresu z celé té šílené oslavy. Takže jsme si připíjeli až v jednu ráno, když jsme s hádkou skončili a usmířili jsme se. Ale já se z toho jen tak neoklepala a nepřešla to. Zůstalo to ve mě až doteď. Jak na nový rok, tak po celý rok? Doufám, že ne. Jinak se asi opravdu brzy rozejdeme. A já s ním chci být. Jenom nechci čekat, jestli někdy dospěje, nebo ne. Zbývá mi v to akorát doufat.
Jít spát jsem neměla odvahu, pořád přicházeli další děti, přibývalo opilých, poblitých a zoufalých. Uvařila jsem si kafe, začala jsem uklízet a tajně odnášet alkohol, abych se zabavila. Ne, že bych nebyla unavená, ale nemohla jsem je tady tak nechat. Sestra se každou chvíli plazila po jiném klukovi, až jsem se za ni styděla, takže jsem je tam raději nechala. Lepší to asi je nevidět a nevědět. Snad dospěje. V pět ráno mi začaly padat oči a rezignovala jsem. Většina návštěvníků se válela všude možně pod stolem, na gauči, ve vaně a na jiných místech. Takže já jsem se šla válet do postele s přítelem. Ještě párkrát jsem vylezla z pokoje, někoho seřvala, ať jde ztlumit hudbu, že chci spát, až se to nějak uklidnilo a já usla.
Takže takový byl můj letošní Silvestr. Koukám, že už jsem stará na takovou zábavu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ratuska Ratuska | Web | 3. ledna 2010 v 13:51 | Reagovat

Tak to muselo být maso :-D. Takovej Silvestr, no to bych asi nedala :-D.

2 Foxí :) Foxí :) | Web | 5. ledna 2010 v 19:20 | Reagovat

No páni ! :D

3 Sorbona Morna Rocco Sorbona Morna Rocco | Web | 6. ledna 2010 v 23:43 | Reagovat

Fúha :D kde sa hrabala moja oslava silvestra v štýle sama s pohárom v ruke :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama