Záblesk z minulosti

12. ledna 2010 v 10:21 |  Novinky
Míváte někdy pocit, že i když se něco stalo vám, že se to vlastně ani nestalo? Nebo, že se to stalo úplně jinak, než jak si to pamatujete? A uvažujete, která verze je vlastně ta správná?
Nedávno jsem si vzpomněla na něco, co už jsem snad dávno chtěla zapomenout. Na něco starého ve mě. Na něco, co jsem dřív prožívala. Na něco, co ve skutečnosti bylo přesně tak, jak to vypadalo. Jen v mých vzpomínkách jsem si to upravila podle sebe. Jak jsem tehdy veřejně prohlašovala, že to já bych nikdy nic takového neudělala. Já bych se k tomu nikdy nesnížila. A aniž bych si to uvědomila, i já jsem byla na tom asi tak moc špatně, že jsem se k tomu snížila hned několikrát. Moje minulost je hnusná. A když jsem si uvědomila, jak to vlastně ve skutečnosti bylo, v mých očích byla ještě horší. A já, co ze sebe dělala tu lepší, mi nestojí už ani za to, abych se litovala. Jen na to zase zapomenout... Někdy je lepší něco nevědět, nebo si myslet, že to bylo vlastně jinak...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sorbona Morna Rocco Sorbona Morna Rocco | Web | 12. ledna 2010 v 17:00 | Reagovat

Ľudská myseľ je proste divná, dokáže zmeniť okolnosti tak, aby sme na ne zabudli úplne alebo ich upraví do prijateľnej podoby :) aby nás ochránila a neboj aj ja mám také veci.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama