Leden 2011

Kdo je víc?

20. ledna 2011 v 0:24 Novinky
Přála bych vám vidět, jak se o hodinu později, než bylo v plánu, "ženu" na třiceticentimetrových podpatcích do kopce a z kopce, před sebou tlačím kočár. Musela jsem být rozdhodně sexy, když jsem konečně dorazila na místo, uřícená, upocená a udýchaná. Malá samozřejmě sladce spinkala. No kdo ví, kdo byl více sexy. On přišel s igelitkou... V té igelitce měl svačinu. Hmm. Kde jen sehnat někoho víc... jak to říct, aby to neznělo snobsky a rozmazleně? Nebo je to normální a jen mě to nepřijde zrovna vhodné? Já vypadala samozřejmě dokonale, to si troufám tvrdit, protože jsem prošla před odchodem velmi přísnou kontrolou :D.
Ale, jak jste jistě pochopili, opět jsem nedala na první dojem a OPĚT to vypadá jako další propadák. Zatím to vypadá, že mám celkem funkční čidlo na sbírání informací o protějšku a dělení to na plusy a mínusy. Jen mám už roky porouchaný kabel, který vede ke zdravému rozumu. Jenže tohle nevypadá na žádného hajzlíka, na žádného negramotného idiota, vlastně na živočišný druh, který hážu do kategorie TRAGÉD. No vlastně něco jako já.

Btw. jestli to někoho zajímá, z té cesty mám ještě teď dokrvava odřené nohy a boty leží v koutě.

Krátké dny

11. ledna 2011 v 0:32 Novinky
Občas, když zabrousím na blog, tak si říkám, jo, super, zase budu psát, jsem plná nápadů a chuti psát. A pak si rozkliknu NOVÝ ČLÁNEK a pustoprázdno v hlavě. Vlastně toho v té hlavě mám tolik, že z toho nedám dohromady nic moc :).
Je toho teď tak nějak moc, do ničeho se mi nechce a nic nestíhám. Na jednu stranu chci nastoupit na školu už příští rok a na druhou stranu se mi do toho nechce. Špatně snáším změny a tohle by asi byl moc velký stres. I tak vlastně nic nestíhám. Dcera měla osm měsíců, leze rychle jak drak, staví se o všechno, co jí přijde do cesty, okusuje všechno dvěma zoubečkama a to teda pořádně bolí. Živé dítě není jako to, co se vám narodí v The Sims :D. Stejně jako zařizování bytu není taková pohoda, tam stačí stisknout dvě klávesy, ve skutečnosti je to větší dřina. Vstávání v noci po dvou hodinách dá taky celkem zabrat, do toho si ještě hodit školu, to je na oběšení. Ale když půjde kamarádka, tak já taky. No co, zkusím a uvidím. A to ještě nevím, kdo za mě udělá řidičák nebo kdo mě bude vozit :D. I tak spím okolo pěti hodin denně, kdyby nebyl facebook, spím i osm, dost vážně uvažuju o zrušení. Začínám být dost úzkostlivá ohledně soukromí. A na facebooku ho moc není....

Vztahové problémy

7. ledna 2011 v 0:40 Novinky
Po všech těch mých odporných vztazích s parazity, citovými vyděrači a vysávači energie, jsem neschopná navázat jakýkoliv dlouhodobý vztah. Prostě to nejde. Každý další vztah byl o něco horší než ten předchozí. Když jsem byla s nějakým extrémním idiotem, jako náhradu za něj, protože jsem se do těch největších hajzlů bezhlavě zamilovala, jsem si našla absolutní opak, nějakého naivního pitomce, se kterým jsem si mohla dělat co jsem chtěla a vybíjela jsem si na něm zlost za to, co mi dělal ten předchozí. Takoví byli dva.
Nechci už nikoho dalšího, protože je to pro mě jen přítěž, ale kde najít někoho, kdo chce jen nezávazný vztah? Jednou za týden se vidět, udělat si pěkný večer, zajít do kina... A nic víc? Nechci se zase spálit. Ale kde někoho takového najít? A jak vyřešit předchozí vztah? To je sakra nefér.