Krátké dny

11. ledna 2011 v 0:32 |  Novinky
Občas, když zabrousím na blog, tak si říkám, jo, super, zase budu psát, jsem plná nápadů a chuti psát. A pak si rozkliknu NOVÝ ČLÁNEK a pustoprázdno v hlavě. Vlastně toho v té hlavě mám tolik, že z toho nedám dohromady nic moc :).
Je toho teď tak nějak moc, do ničeho se mi nechce a nic nestíhám. Na jednu stranu chci nastoupit na školu už příští rok a na druhou stranu se mi do toho nechce. Špatně snáším změny a tohle by asi byl moc velký stres. I tak vlastně nic nestíhám. Dcera měla osm měsíců, leze rychle jak drak, staví se o všechno, co jí přijde do cesty, okusuje všechno dvěma zoubečkama a to teda pořádně bolí. Živé dítě není jako to, co se vám narodí v The Sims :D. Stejně jako zařizování bytu není taková pohoda, tam stačí stisknout dvě klávesy, ve skutečnosti je to větší dřina. Vstávání v noci po dvou hodinách dá taky celkem zabrat, do toho si ještě hodit školu, to je na oběšení. Ale když půjde kamarádka, tak já taky. No co, zkusím a uvidím. A to ještě nevím, kdo za mě udělá řidičák nebo kdo mě bude vozit :D. I tak spím okolo pěti hodin denně, kdyby nebyl facebook, spím i osm, dost vážně uvažuju o zrušení. Začínám být dost úzkostlivá ohledně soukromí. A na facebooku ho moc není....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 furie furie | Web | 11. ledna 2011 v 2:11 | Reagovat

Zruš farmu, vymaž některé údaje, naklikej si, kdo co může vidět, případně se tam na soukromí dají vytvořit i skupiny. A pak zjistíš, že si tam spíš chodit prohlížet fotky a číst zprávy ostatních a nebude Ti to zabírat tolik času ;-)

2 Zuuwa Zuuwa | Web | 15. ledna 2011 v 22:44 | Reagovat

Ahoj Hani, vítej zpátky! Moc ráda o tobě slyším. Díky, že ses ozvala, zlato! Pusu! A drž se! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama