Únor 2011

Zmatená

4. února 2011 v 1:21 Novinky
Zase jsem se dlouho neozvala, protože jsem poslední dny celkem zmatená, neměla jsem ani chuť se vypisovat, protože nějak nevím z jaké strany to vzít.
Co se týče mých vztahových problémů, ty rostou víc a víc, čím víc je ten "vztah" vztahem. Obávám se, že tohle byla ta nejzmatenější věta, kterou jsem kdy napsala :D. Takže tak, prostě to pokračuje dál a já si ho pomalu pouštím do mého soukromí. Je to pro mě zatím těžké, je hrozně hodný, takový medvídek míšánek (termín mojí mámy) a já ho nechci odehnat, ale nechci mu lhát a tak si to raději s ním demokraticky vyříkám. Aby měly obě strany jasno. Je to skoro jako obchod. Děs. Nevím, jak se přepnout na režim cítit. Celkem by se mi to hodilo. Ne, že bych nic necítila, jen jsem natolik zklamaná ze všech předchozích vztahů, že jsem opatrná. Jsem zvyklá na vzorec dát najevo cit = použije to proti mě. Takže vypadám jako ledová královna. A to na druhou stranu taky nechci. Hraju si s ním? Nechci. Chci mít nad ním převahu? Nechci. Tak proč to dělám?
Vídáme se teď častěji a častěji. Vlastně tento týden to zítra bude už po třetí.
A malá ho zbožňuje. Už plánuje, jak budeme jezdit na výlety a pořád o ní mluví. Je to přece přesně to, co jsem chtěla. Tak proč o tom pořád přemýšlím?