Duben 2011

Flákáníčko

17. dubna 2011 v 14:41 Novinky
Já vím, že se budu asi opakovat, ale poslední dobou nějak není o čem psát. Čas plyne úplně sám, ani nevím jak rychle. Za dva týdny tomu bude rok, co se mi narodila dcera a rok od toho, co jsem se rozhodla pro život bez partnera. Takže rok jsem vlastně sama? Skoro jo. Nevztah se nepočítá. A žádný vztah nemám.
Kolikrát si večer lehnu do postele a hlavou se mi honí stovky myšlenek a hned mě napadne, že bych to měla napsat na blog, ale že už je pozdě a udělám to ráno. A ráno už není čas a večer si zase lehnu a nic. Teda, ne že bych se přes ten den tolik nudila, že přemýšlím co napsat. Právě naopak. Mám toho tolik, že nevím co dřív. Moc práce a do toho stavba a dcera. A ten velký dům taky není žádná sranda. Ale bez něj by to taky nebyla žádná sranda.
Teď máme oslavové období, šestery narozeniny v rodině a to je dost zabíračka. Jak má člověk zhubnout, když se pořád jenom slaví?
Těším se na léto, na teplo a na dlouhé výlety a procházky. Navíc když bude vedro, nebudou vycházet z domu upíři a já budu moct v klidu procházet celým městem beze strachu že potkám někoho, koho potkat nechci. A bude to pohodička. Dcera už bude snad i chodit v létě, takže času bude ještě méně. I tak je ho málo. Ale já si to užívám. Moc. A mám se moc dobře. Nikdy mi nebylo lépe a nikdy jsem nebyla spokojenější a vyrovnanější, i když jsou tu pořád věci, které mě někdy děsí a kterých se bojím, pořád je mi fajn. A je to sluníčkem určitě :).